wtorek, 30 kwietnia 2013





IMAGIN O NINIE cz.14

-hahahhaha ,tak.
Wyszlismy z domu, Harry poszedl do Zayna i z nim szedl, Ja do Liama. Slyszlam oczywiscie o czym mowili. Ale nie skupialam sie az tak. Doputki nie uslyszalam.
-Twoja dziewczyna jest nawiedzona ona mnie szantazuje ,moje wlosyy...ja sie bojee. ona jes ...poje...
Zobaczyl mine Harrego i odrazu zmienil temat .Zaczelam sie smiac.
-Liam,ostatnio malo rozmawialismy , jak sie wgl czujesz?
-Dobrze , ty sie o mnie nie martw .
-Bede , i nie ma zmiluj .
-No okey, okey . Harry sie zmienil ostatnio, naserio cie kocha.
-Tak uwazasz?
-Ja to wiem na 100% .
Odwrocilam sie do Harrego .
-Harry ,Liam twierdzi ze mnie kochasz, klamie prawda ?-Dla zartu powiedzialam harry to wyczul.
-No oczywiscie,ze tak. Ja cie kochac , nieeeee no cos tyy skad wgl ten pomysl...Bujna wyobraznie ma nasz Liam.
-hahahahhahahaahhahahahahhaha .
-Wy tu gadu ,gadu a ja glodnyy .-Niall
-Ty Niall wgl z nami nie gadasz tylko jak jestes glodny.
-Ale spojrz na to tak, ja ciagle jestem glodny wiec ciagle gadam zwami . c'nie?
-No co prawda to prawda.
-Madry jaa!!.
-Okey, najpierw pojdziemy do Nandos bo Niall umrzeee.o_O-ja.
-No wkoncu ktos sie zmilowal.
Gadalismy o wszystkim, Nandos bylo nie daleko , wiec szybko do niego dotarlismy.
Ja glodna nie bylam,Niall zamowil sb jedzenie chlopaki tez , ja wzielam tylko pepsi.
-Smacznego .
-A ty nie chcesz jesc?-Liam.
-Niee..
-Ty nigdy nie chcesz jesc -Hazza.
-Jak bym sie spasla to bys mnie nie chcial.
-Wkurzasz mnie, wiesz dobrze ,ze nie lubie jak dziewczyny przesadnie martwia sie o to ze sa za grube itp.
-Przepraszam .-podpuscilam go mina ze mi smutno . I odrazh dostalam buziaka. Jaa Szatan.
Zjedli w spokoju, nastepnie dostalam sms'a od Lou "Ona jest zajebista i kocha Marchewkii!" odpisalam" ciesze sie twoim szczesciem" Postanowilam ,ze dzis wejde na skypa i przedstawie rodzicom Harrego . Zapytalam go o to.
-Prwnieee !!Jestem zaa.!!!
No tak, czego moglam sie spodziewac ,ze odmowi?Hah , taa. Hazza by odmowil. Prawie caly dzien zwiedzalismy Londyn ,Nie wiedzialam,ze on moze byc tak piekny .! Tyle zabawy, dzieki chlopakom. Grunt do dobrzy przyjaciele, i zajebisty chlopak!



Nie poprawiałam błędów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz