wtorek, 30 kwietnia 2013



Nina część 11 .


Bylo mi go szkoda. To wszystko za szybko sie dzieje.Dochodzilismy <bez skojarzen> juz do klubu . Ale chlopakom odwalilo,zeby pujsc do klubu karaoke, zgodzilam sie, bo nie wiedzialam,ze Harry cos uknul. Poszlismy juz do klubu . Zamowilismy cos do jedzenia dla Nialla -znowu glodny . Spiewalo juz duzo osob, bardzo utalentowanych . Nagle Harry zglosil sie na ochotnika do spiewania , chlopaki razem z nim . Dj zapowiedzial " A teraz ,One Direction zaszczyci nas swoim wlasnym utworem" i zaczela leciec melodia do "Stole My Heart" moja ulubiona piosenka . Ktorej tytul jam wiecie oznacza "Skradlas mi serce" ,same wiecie jakie jest tlumaczenie na nasz . Harry ,zaczal spiewac , patrzyl na mnie , i kierowal to do mnie . Pokazujac reka na mnie i na swoje serce . To była piękna chwila , tak sie chlopaki wczuli. A Harry . Nie do opisania . Bylam w 69 niebie . <xd> Rozplakalam sie ze szczescia . Harry skonczyl spiewac podbiegl do mnie i powiedzial abym nie plakala ,bo on sie rozplacze. Pocalowal mnie, jego namietne usta rozgrzaly moje cialo ktore wlasnie przeszly dreszcze. Przytulilam go najmocniej jak moglam . To bylo cudowne . A Dj. A Dj powiedzial " Gratuluje dziewczynie ,Harrego , Szczescia gołąbeczki.!!" Zaczelismy tanczyc do piosenki ktora jakas dziewczyba spiewala. Bardzo pieknie . Harrego oczynporaz pierwszy tak blyszczaly, tak samo jak powiedzialam sb w swoje urodziny,ze Harry nigdy sie do mnie nie dobierze,a ja sie nie zakocham. Tak samo teraz myslalam o tym,jak ja moglam tak myslec . To zajebisty czlowiek, pelen uczuc , nie jakis tak flirciarz ktory lubi sie ruchac , tylkl chlopak ktory szuka stalego zwiazku . Tej jedynej . Ktora chyba jestem ja . Oby. Harry patrzyl w moje oczy . Nagle uslyszalam.
-Kocham cie.
-Ja ciebie tez .. Ja ciebie tez ....


Sorcia ,ze taki krótkiii ... Wybaczcie ... < i przepraszam,ze tak szybko dodaje next, ale próbuje nadrobić . jeszcze tylko z 39 Imaginów i nadrobimy . xdd >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz