środa, 22 maja 2013





NINA CZĘŚĆ 49.<włącz to:http://www.youtube.com/watch?v=ziaBaMJjiew>


Wyślizgnełam sie i ... poczułam jak spadam, wszystko tak szybko się działo... Ale nigdy nie zapomnę tego uczucia gdy spadałąm, czułam się jakbym leciała i unosilaa się... Słychac było krzyki, ja byłam cicho. Nie wiarygodne co? Też tak myśle, ale przez tą chwile zapomnialam o wszystkich problemach coś pięknego. Wkońcu mój lot zastopowało potężne uderzenie. Czułam jak moje ciało przestaje pracować , i ostry ból. Nie wiedziałam ,że pogotowie i strazpożarna byli tez na dole autostrady i rozstawili materac . Ale niestety ... nie zdązyli go w pełni nadmuchać. Usłyszałam jak ktos biegł, było ich dwóch .
-Nina .. ninaa.. !!!-Harry.
-To przez ciebie , to przez ciebie... jak mogłes wpasc na taki pomysł.. Ona.... NIEEEEEEEEEEEEE . NINAAAAAAA NIEEE....-Liam.
Ostatkiem sił, przebudziłam sie, czułam jak łza splywa po mym policzku.
-Dd.ziękuję wam....kocham was...Liam jestes wspaniałym człowiekiem, dziekuje ci za wszystko...kocham cię. Harryy....wybaczam ci....I love ....-straciłam siłe i poczułam ciemność, teraz już chyba nic nie bylo w stanie mi pomóc, czułam jak odchodze, a zmojego ciala odchodzi resztka energi... Ciemność ogarneła całe moje ciało...To koniec...A mial być Happy End....

*Oczami Harrego*
Nina spadła....pobiegłem myślałem ,ze nic jej nie będzie... Ostatkiem sił powiedziała Liamowi ,ze go kocha... przy mnie urwałą....Widze,że omineło mnie cos...Ale teraz to mało wazne, Nina ...ona jest... NIEEEEE . To nie moze być prawda... 2-gi raz w szpitlu przeze mnie. Lekarz poinformował Liama bo mnie nie chcieli , bo jestem nieobliczalny , że Nina , ma jeszcze szanse aby się obudzić, a jej ciało jeszcze pracuje . ALe już słabo. Doszło do mnie co ja zrobiłem. Nie mogłem sobie tego wybaczyc. Liam płakał, poraz pierwszy widziałem jak to robił z takimi emocjami, oni się naprawde kochali...przynajmniej on ją. Ja też plakałem, bede miał na sumieniu NIne , moją kochaną Nine , N I N E . Nie... ja ją kocham nie... ona musi żyć do jasnej cholery . !!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz